Львівські підприємці вийдуть на вулицю, щоб сказати «ні» азаровщині
Львівські підприємці вийдуть на вулицю, щоб сказати «ні» азаровщині PDF Друк
Субота, 23 жовтня 2010 11:40

У понеділок, 25 жовтня, о 13.00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку на пр. Свободи у Львові відбудеться протест проти прийняття нового Податкового кодексу. Основне гасло протестувальників: «НІ: новому Податковому кодексу, пенсійній реформі, свавіллю влади!», повідомили організатори. У понеділок, 25 жовтня, о 13.00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку на пр. Свободи у Львові відбудеться протест проти прийняття нового Податкового кодексу. Основне гасло протестувальників: «НІ: новому Податковому кодексу, пенсійній реформі, свавіллю влади!», повідомили організатори.

Цей протест об'єднає підприємців різних галузей, а також скоординовані осередки львівських ринків та страйкові комітети деяких міст Львівської області. Під час мітингу приймуть резолюцію з вимогами до влади відхилити проект нового Податкового кодексу. Її передадуть до Львівської обласної державної адміністрації. Довкола площі біля пам'ятника також відбудеться марш таксистів.

Нагадаємо, що на початку жовтня у Верховній Раді в першому читанні було прийнято Податковий кодекс, який, попри всі протести фахівців, містить у собі небезпечні для розвитку середнього класу норми. Підприємці переконані, що він вводить смертельні для чесного ведення малого та середнього бізнесу правила.

Цього місяця по всій Україні, зокрема й у Львівській області, вже відбувся ряд масових акцій протесту. Проте влада не взяла за необхідне на них відреагувати. Тож підприємці попереджають, що в разі подальшого ігнорування їх владою, свою незгоду вони виявлятимуть у радикальнішій формі.

Організатор протесту – Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу України, Альянс "За чесні податки", Громадянський рух "Відсіч".