Символи сайту
Символи сайту PDF Друк

1.ВІЧНА УКРАЇНА - непорушна істина, незворотнє твердження, аксіома. Україна була, є і буде.

2.alt - древній знак наших предків, символ вічності України. Означає триєдність світу, трисутність. Показує основоположне місце української нації, землі, культури, традицій в сучасній цивілізації (Трійця в центрі сонячонго кола). На відміну від офіційного малого гербу України, обмеженого рамкою щита, промені сонця спрямовують нас до самовираження особистості, до пізнання незвіданих енергій, до творчих звершень в ім'я Української Держави. Має в собі характеристики Світла, Добра, Справедливості, Позитиву.

3.Жовто-блакитний (золото-синій, жовто-синій) - український традиційний прапор. Бог і Душа. Вогонь і Вода - дві головні стихії природи і людського буття . Божественна гармонія цих стихій. Стимулює до розквіту української нації, до просвіти народу. Визначає пріоритет духовного над матеріальним.

4.Червоно-чорний - прапор боротьби української нації. Символізує червону кров борців, пролиту за чорну, найбагатшу в світі українську землю. Знаменує Україну, що бореться. Роль прапора в сьогоднішньому дні зростає настільки, наскільки віддаляється омріяна Українська Національна Держава.

5. alt - емблема Організації Українських Націоналістів під проводом Степана Бандери.

6.
alt - сокіл - один з усталених символів України, бойовий, мисливський птах українців.