Всеукраїнський тур зрадників “З грошима в кишені”
Всеукраїнський тур зрадників “З грошима в кишені” PDF Друк
Статті - Політика
Вівторок, 03 листопада 2009 12:14
Лендєл Іван,
Голова МА МГО УНК, Мукачево
Багато в кого ця подія викликала шок, розчарування і злість. Здавалось би звичайний піар-хід, але факт участі у ньому ТАКОЇ кількості зірок, половина з яких на минулих виборах підтримувала інших кандидатів, дуже змінює ситуацію.
Розумним людям, які вміють рахувати, зрозуміло в яку кругленьку суму це обійшлось прем’єрці. Порахували? Я вам допоможу – 50 млн.дол.[1]. А тепер згадайте, що на дворі фінансово-економічна криза. Правда, виникає багато запитань? Організатори ж б’ються в груди кажучи, що всі ці зірки співають безкоштовно, «за спасибі». Ну що тут такого – хочеться їм співати, люблять Україну(дарма, що українською не спілкуються)… Що ж - може хтось й повірить. Співчуваємо цим наївним оптимістам.
Але повернемось до учасників. Отже, Пономарьов і Руслана в 2004 були затятими прихильниками Ющенка, і навіть близькими друзями  родини. Але як і інше оточення Президента – зрадили. А от Могилевська клялася, що буде до кінця з професором. За нього ж надривали голос Білик та Ані Лорак(її любов до грошових мішків ми вже знаємо). Що ж до інших, то, мабуть, їх логіка – чом би не заробити… Співи-співами, а агітація на концертах це вже удар нижче пояса. Навіть суто з моральної точки артист не має права користуватись любов’ю своїх  фанатів заради особистих цілей, а тим більше чужих і політичних. Завдяки ним Тимошенко раптом стала “сексапільною”, “прекрасною мамою”, “харизматичною”, “найскромнішою”, “найддобродунішою” і ще бозна-якою…
Чи виграє леді з косою від цього цирку? Мабуть ні, бо подібні концерти вже не мають колишнього впливу на виборців, та й більшість виборців – люди у віці, які скоріш за все на нього не потраплять. Негативу додає й розчарування фанатів у своїх кумирах, адже тепер всім  зрозуміло, що вони далеко не святі. Завтра ми їх легко можемо чекати на концерті типу “Я люблю тебя Малороссия”. Думаєте ні? Почекайте:) Гроші роблять дива…і моральних уродів. Сама ж Тимошенко показала народу куди поділися гроші МВФ – себто на її передвиборчу кампанію. І  доки наївні громадяни будуть радіти концертам “месії”, ВОНА далі буде ПРАЦЮВАТИ… на себе.