Полювання на українця в Нікополі
Полювання на українця в Нікополі PDF Друк
Субота, 14 листопада 2009 19:38

Звернення А. П. Носенка до українських патріотів.

7-го листопада 2009 року купка комуністів, членів партії регіонів та активістів з БЮТу (загальною кількістю понад 100 осіб) спільно святкували біля пам'ятника Леніну в центрі міста Нікополя 92-гу річницю більшовицького перевороту в Петрограді.

    Проімперській мітинг під червоними та біло-синіми прапорами, а також плакатами з гербами неіснуючого СРСР, охороняли загін міліції разом з Службою безпеки України.
   На цьому мітингу комуністи роздавали перехожим громадянам виборчі російськомовні газети та листівки антиукраїнського змісту.
   Після мітингу група міліціонерів очолювана офіцером Іваном Касьяновим прибула до помешкання 65-літньго ветерана боротьби за Незалежність України, за демократію, за свободу слова і переконань позапартійного журналіста пана Носенка.
     Анатолія Павловича на той час вдома не було. Він збирав для ознайомлення агітаційну пресу і партійні листівки біля розкиданих містом чисельних наметів кандидатів на посаду Президента України.
     Міліціонери стали вимагати у дружини Носенка пані Алли, щоб Носенко зв'язався з ними телефоном.
      Коли я прийшов додому і зателефонував І. Касьянову за номером, який він залишив моїй дружині 0508369132, і запитав офіцера у чому мене звинувачують, той відповів, що депутати міської ради від Блоку Юлії Тимошенко підозрюють Носенка у розповсюджені серед населення виборчих листівок, тому депутат Валентин Романов подав депутатську  скаргу на ім'я прокурора міста Сергія Нестеренка, а прокурор доручив міліції. Міліція повинна зафіксувати порушення з боку Носенка і притягти до відповідальності.
      Я попросив Касьянова надіслати мені повістку, як вимагає закон. Але Касьянов відмовився, пояснюючи - «бо це виглядатиме, як втручання міліції у виборчий процес». Він зажадав, щоб я добровільно з'явився до міліції і написав пояснення проти себе за власною ініціативою. Я відповів, що без виклику за повісткою, до міського управління міліції не піду.
      За ініціативою БЮТу напередодні виборів Президента України проти мене відкрито дві судові справи, які розглядаються суддями Нікопольського суду Червоне і Бабаніною.
     Депутати міськради від БЮТу Валентин Романов, його кум, кримінальний авторитет за кличкою «толічка», Анатолій Доброродній та Станіслав Кашірній у газеті «Нікополь вільний» опублікували принизливо-образливу на українську націю, національний прапор і на мене особисто наклепницьку публікацію під заголовком «Професійний українець ».
        У статті автори лають мене, що я спілкуюсь з російськомовними українцями українською мовою. Вони звинувачують: «професійний українець Носенко заробляє на цьому гроші - професійна повія» ...
       На мої письмові звернення до керівництва міліції і СБУ, стати на захист держави і дати належну оцінку українофобським, антидержавним діям депутатів БЮТ, стражі закону не реагують.
      Я змушений був належно відповісти україножерам на сторінках газети «Козацька родина».
      Моя відповідь не сподобалась депутатам.
      Зловживаючи владою і використовуючи родинні та бізнесові зв'язки в прокуратурах, СБУ, міліції депутати БЮТ сфабрикували проти мене два судові позови.
     Тепер судді зайняті не боротьбою зі злочинністю, а виконують політичне замовлення БЮТу проти виборця Носенка за його право на українську мову, за державницьку позицію, за власні погляди думки і переконання, за професійне право на журналістську діяльність.
     Звертаюсь до українських патріотів в Україні та за кордоном із проханням стати на захист демократії, свободи слова і прав людини в Україні.
      Прошу захистити українського виборця від тиску силових органів та виступити проти втручання політичної прокуратури й міліції у виборчий процес.
    Прошу всіх свідомих громадян надіслати листи протесту до українських посольств і представництв за кордоном, Президента В. Ющенка, міністра МВС Ю. Луценка, Голови СБУ В. Наливайченка, Ю. Тимошенко проти переслідувань підконтрольними БЮТу силовими органами і судами позапартійного виборця журналіста А. П. Носенка.

      Слава Україні!

      За допомогу і моральну підтримку всім чесним людям уклінно дякую.
      Прошу також розповсюдити мого листа через Інтернет.
      Зв'язок зі мною в Україні: 0662320032 - Анатолій Носенко

       Довідка та коментар від ЛОО ВГО "ТВУН":
       Анатолій Носенко (1944р.н.) - 7 листопада 1988 року встановлював жовто-блакитний прапор над могилою козацького отамана Івана Сірка (Нікопольський район); автор двохсерійного документального фільму "Сповідь дітей голодомору" (містить свідоцтва сотень мешканців Дніпропетровщини, які дітьми і підлітками пережили страшні події 1932-1933 років); кошовий отаман січового православного козацтва; у 2008 році нагороджений медаллю "За працю і звитягу" згідно Указу Президента України Віктора Ющенка.

      Події  7 листопада 2009 року в Нікополі Дніпропетровської області в черговий раз яскраво підтвердили небезпечну сутність Блоку Юлії Тимошенко: сповідування подвійних стандартів та брехні. На заході України БЮТ липне до всіх заходів, пов'язаних з ОУН-УПА, на сході України відзначає імперські комуністичні свята.
       З партією регіонів все зрозуміло: їхній електорат - переселенці з Росії та залякані обивателі.
       З комуністами теж повна ясність - історично антиукраїнська сила.
       Полювати на українця - свята справа і обов'язково спільно, в коаліції.
        Завжди так не буде.