Архів
Архів


2 грудня – всі на Майдан! PDF Друк
Середа, 01 грудня 2010 02:47

Так зване вето Януковича не є перемогою підприємців. Є всі підстави вважати, що воно є частиною хитрої “гри в наперстки” з народом, який піднявся на бунт. Верховна Рада сьогодні повністю залежна від Банкової, вона буде приймати або не приймати те, що їй накаже “центр” у Партії регіонів.
Рішення влади щодо Податкового кодексу зараз визначають не розумні аргументи і не закони України. Ці рішення визначають протести підприємців по всій Україні.
Наші вимоги – не виконано! Тому в четвер, 2 грудня, всі на Майдан!
Увага: Четверговий протест концентрується на Києві. Всі, хто має змогу виїхати до Києва, будь ласка, робіть це. Акції в регіонах прохання організовувати тільки тим людям, які не мають жодної можливості приїхати на Майдан.
http://www.chesni-podatky.org/archives/4386

 
Львівські підприємці вийдуть на вулицю, щоб сказати «ні» азаровщині PDF Друк
Субота, 23 жовтня 2010 11:40

У понеділок, 25 жовтня, о 13.00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку на пр. Свободи у Львові відбудеться протест проти прийняття нового Податкового кодексу. Основне гасло протестувальників: «НІ: новому Податковому кодексу, пенсійній реформі, свавіллю влади!», повідомили організатори. У понеділок, 25 жовтня, о 13.00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку на пр. Свободи у Львові відбудеться протест проти прийняття нового Податкового кодексу. Основне гасло протестувальників: «НІ: новому Податковому кодексу, пенсійній реформі, свавіллю влади!», повідомили організатори.

Детальніше...
 
Загальнонаціональна акція. Всеукраїнський пікет-протест: «Врятуй свою мову!» проти законопроекту «Про мови в Україні» PDF Друк
П'ятниця, 15 жовтня 2010 23:04

    18 жовтня 2010 року:
Київ, 10.30, вул. М.Грушевського 18/2 (будівля комітетів Верховної Ради)
Львів, 13.00, вул.Винниченка, 18 (Львівська облдержадміністрація)                 
Крим, Сімферополь, 13.00, пров.Совнаркомовський 3-а,  (Представництво Президента в АРК),
а також  о 13.00 біля облдержадміністрацій в Черкасах, Херсоні, Полтаві, Одесі, Миколаєві, Кіровограді, Запоріжжі, Донецьку, Дніпропетровську, Луцьку, Луганську, Житомирі, Вінниці, Тернополі, Івано-Франківську, Чернігові, Ужгороді.
Увага! В Сумах пікет відбудеться о 16.30 (облдержадміністрація);
Наша категорична вимога: зняти з реєстрації законопроект «Про мови в Україні»! Рятуємо українську мову – відстоюємо Україну!
ЗАЙМІТЬСЯ ДІЛОМ, А НЕ ЯЗИКОМ!

Детальніше...
 
На пікет СБУ !!! PDF Друк
Четвер, 09 вересня 2010 22:27

В п'ятницю, 10 вересня о 10 год. біля Головного управління СБУ у Львівській області, що на вул. Вітовського, 55, відбудеться пікет-протест проти запровадження в Україні практики репресивних методів глибокого сталінізму щодо «інакомислячих». Організатор - Громадянський рух "Відсіч".

Детальніше...
 
Вітання Єпископа Сумського і Охтирського Мефодія PDF Друк
Неділя, 22 серпня 2010 22:23
 
ДОЛУЧАЙТЕСЬ! Прийди на громадські "зелені" слухання у Харкові PDF Друк
Середа, 16 червня 2010 23:35

Активісти «Зеленого фронту» закликають жителів різних міст України прибути до Харкова в суботу, 19 червня. Громадські слухання починаються о 10 ранку. Активістів просять приїхати на місце проведення слухань - до Київського райвиконкому Харкова (вул. Чернишевського, 55). Після прийняття резолюції активісти мають намір висадити в парку ім. Горького квіткову клумбу.
Тел. для довідок. - 050-22-88-236, Олег Перегон (прес-секретар ЕкГ "Печеніги")

 
11 червня у Львові відбудеться акція-антиутопія "За межею" PDF Друк
Четвер, 10 червня 2010 09:50

Учасники дійства покажуть, на що будуть схожі акції протесту після того, як нова влада вдосталь познущається із закону про мирні зібрання.
В акції візьмуть участь представники Молодіжного руху захисту національних інтересів, зокрема, координатор громадської ініціативи "Відсіч" Ольга Сало, представник громадської ініціативи "Український Національний Збір" Маркіян Гудз, а також громадська діячка Ірина Калинець, журналіст Остап Дроздов.

Детальніше...
 
Молодіжний фестиваль "Зашків-2010" PDF Друк
Середа, 09 червня 2010 14:51

12-13 червня 2010 року в селі Зашків, Жовківського району, Львівської області відбудеться V-ий молодіжний фестиваль "Зашків-2010", організований з ініціативи молодіжних громадських організацій Львівщини, присвячений 119-й річниці від дня народження провідника ОУН Євгена Коновальця.

Програма молодіжного фестивалю "Зашків-2010"

12 червня
9.30     Збір учасників походу "Зашків-2010" (Галицьке Перехрестя, траса на Жовкву на межі Львова).
10.00 - 13.00     Піший перехід "Львів - Зашків" за участю представників молодіжних громадських організацій та вищих навчальних закладів Львівщини (відстань – 15 км).
13.00 - 14.00     Урочисте віче біля садиби Євгена Коновальця в с. Зашків.

Детальніше...
 
24 травня - Свято Героїв. Пам'ятаємо заради майбутнього PDF Друк
Середа, 19 травня 2010 23:35

Бандера Степан, син о.Андрія та Мирослави (Глодзінська) (01.01.1909-15.10.1959) - Син українського священника, народився в селі Угринів Старий, пов. Калуш на Івано-Франківщині, де його батько був парохом. Степан закінчив гімназію в Стрию, а опісля студіював у Львівському університеті. В часі навчання бере активну участь у багатьох молодіжних організаціях: "Пласт", "Сокіл", "Основа", "Луг", СУНМ, УВО. В 1929 вливається в ряди новоствореної ОУН і відразу залучається до активної роботи у відділі пропаганди та виконує загально-організаційні завдання.

Детальніше...
 
Гарантія потужності української сили PDF Друк
Вівторок, 02 лютого 2010 02:42

Виступ   голови Львівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Товариство відродження української нації» Маркіяна Гудза на  Народному віче "Вибори у 2010р. президента України" (м.Львів, 31.01.2010р.):   
Українці! Шановні, мої рідні львів’яни! Буду говорити коротко, бо позиція однозначна. Наш вибір – самостійна Україна. Чи можемо уявити собі, щоб Організація Українських Націоналістів під проводом Степана Бандери співпрацювала з німцями чи москалями, вибирала між ними. В такому разі, ми б не мали цієї розмови.

Детальніше...
 
Самоспалення на знак протесту: Василь Макух, Микола Бериславський, Олекса Гірник PDF Друк
Субота, 23 січня 2010 20:06

Олекса ГірникНезадовго до смерті Олекса Гірник написав такі слова:
«Я ішов простою дорогою, тернистою. Не зблудив, не схибив. Мій протест — то сама правда, а не мо­сковс­ь­ка бре­хня від по­ча­тку до кі­нця. Мій про­тест — то пережиття, тортури українсько­го народу. Мій протест — то про­ме­те­їзм, то бунт про­ти на­си­лля і по­не­во­ле­ння. Мій протест — то сло­ва Шевченка, а я тільки його учень і виконавець».

Детальніше...
 
Різдвяна радість дає нам надію і впевненість PDF Друк
Четвер, 07 січня 2010 01:19
altaltalt
 
Степан Бандера. Автобіографія PDF Друк
П'ятниця, 01 січня 2010 19:27

altЯ народився 1 січня 1909 року в селі Угринів Старий, повіт Калуш у Галичині, яка в той час належала до австро-угорської монархії, разом з двома іншими західноукраїнськими країнами: Буковиною і Закарпаттям.

Детальніше...
 
Георгій Олєйнік: афера Юлії Тимошенко зламала моє життя PDF Друк
П'ятниця, 25 грудня 2009 21:08

В гонитві за багатством, за чільним місцем в ієрархії масонської ложі чинна прем'єрка знищує не тільки гоїв, а й своїх одноплемінників - жидів.

Детальніше...
 
Бідна Юля, або таємниці прем'єрських будинків PDF Друк
П'ятниця, 25 грудня 2009 11:41

altЯка відмінна риса нашого Прем'єр-міністра? Уміння викручуватися і красиво піти від відповіді на найбільш конкретні прямі запитання. Навіть якщо доводиться говорити при цьому неправду або не всю правду. Але прикро не це. Прикро, що глава уряду і претендент на президентський пост настільки низько оцінює інтелект свого народу, що навіть не спромагається говорити одне й те ж або погодити свої слова зі словами хоча б власних родичів. І для того щоб виявити ці «дивні нестикування», достатньо провести 15 хвилин в Інтернеті. Яскравий тому приклад ситуація з житловими питанням Леді Ю.

Детальніше...
 
Вибори Президента України 2010 затвердять верховенство української національної ідеї PDF Друк
Неділя, 13 грудня 2009 02:46

 "Українська нація - вольова і духовно міцна нація. Про це свідчить наша історія. Якщо ми знову зуміємо мобілізувати власний вольовий ресурс, зможемо запобігти махінаціям і, особливо, маніпуляціям з українською національною свідомістю - українська національна ідея в 2010 році стане домінуючою, а Президентом України залишиться Віктор Ющенко" - Маркіян Гудз.

Детальніше...
 
Полювання на українця в Нікополі PDF Друк
Субота, 14 листопада 2009 19:38

Звернення А. П. Носенка до українських патріотів.

7-го листопада 2009 року купка комуністів, членів партії регіонів та активістів з БЮТу (загальною кількістю понад 100 осіб) спільно святкували біля пам'ятника Леніну в центрі міста Нікополя 92-гу річницю більшовицького перевороту в Петрограді.

Детальніше...
 
Луна пострілу Миколи Лемика PDF Друк
Середа, 21 жовтня 2009 13:46

alt Рівно 76 років тому, 21 жовтня 1933 року 19-річний Микола Лемик, член ОУН, прямо в приміщенні посольства СРСР у Львові єдиним пострілом у голову ліквідував високопоставленого совєцького дипломата і емісара спецслужб Алєксєя Майлова на знак протесту проти влаштованого більшовиками Голодомору.
Постріл Миколи Лемика під час Голодомору - це маніфест того, що Нація живе всупереч усьому. Це самовпевнений і життєствердний виклик всепоглинаючому Злу. Це демонстрація того, що українці ніколи не плачуть. Вони завжди впевнені в собі та посміхаються. І влучно стріляють.
Коли морок огортає все навкруги і сили Зла, здається не залишають жодного шансу, до нас докочується луна пострілу Миколи Лемика. І тоді ми гордо посміхаємося в темряву і твердо віримо, що світанок таки настане.

 
УКРАЇНА РАНО ЧИ ПІЗНО БУДЕ НАЦІОНАЛІСТИЧНОЮ PDF Друк
Архів - Матеріали
Четвер, 15 жовтня 2009 14:57

14.09.2007

Виступ заступника координатора Львівської обласної організації Товариства Відродження Української Нації (ТВУН) Маркіяна Гудза на засіданні координаційної ради товариства (м.Біла Церква).

Детальніше...
 
Всеукраїнська науково-практична конференція PDF Друк
Четвер, 15 жовтня 2009 14:09
       ГЕНОЦИД УКРАЇНИ У ХХ СТОЛІТТІ                                   
alt
м.Львів, 27 лютого 2010 року, 9.00

Знищення України - її народу, земель, духовності, культури традицій за національними, етнічними, релігійними, расовими ознаками із застосуванням усіх можливих і немислимих методів та засобів геноциду, етноциду, екоциду, лінгвоциду відбувалося протягом усього ХХ століття.
Детальніше...