Статті
Статті
Юрій Шухевич: День перемоги українського духу PDF Друк
Статті - Політика
Вівторок, 25 травня 2010 02:15

alt24 травня у Львові пройшло масштабне відзначення Свята Героїв. Cвяткові заходи розпочалися з покладання кошика квітів до Меморіалу Українським Січовим Стрільцям на Янівському кладовищі. Далі учасники Свята Героїв переїхали на Личаківське кладовище, де поклали квіти до Меморіалу воїнам УГА, полеглим в обороні Львова у 1918-1919 роках. Одночасно на кладовище прибули й учасники естафети Львівського державного університету фізичної культури, які о 9:30 ранку вибігли із села Білогорща. Опісля цього, учасники переїхали до пам’ятника Степану Бандері, де розпочалося урочисте віче.

Детальніше...
 
"Кобзар" Шевченка як Посібник українського революціонера PDF Друк
Статті - Політика
Понеділок, 24 травня 2010 23:20

22 травня як завжди традиційно все прогресивне людство в Україні та в цілому світі вшанувало пам'ять Тараса Шевченка в день його перепоховання. В цей день активісти УНА-УНСО, Українського козацтва, НРУ, ВО «Свобода» та інших націонал-патріотичних сил та людей доброї волі Сумщини зібралися в центрі міста біля пам’ятника Великому Кобзарю.

Детальніше...
 
Вбити президента Польщі... PDF Друк
Статті - Політика
Неділя, 23 травня 2010 23:44

Тепер, коли тіла Президента Польщі Леха Качинського та його сподвижників спочивають у землі, саме час згадати тих, хто організував крах лайнера,  хто добивав на місці падіння літака уцілілих поляків і продовжує дезінформувати світову громадськість результатами так званого «розслідування».

Детальніше...
 
Українська молодь відстоює свободу слова PDF Друк
Статті - Політика
Неділя, 23 травня 2010 01:20

В кількох містах відбувся «ритуал очищення українських ЗМІ». Акція "Цензурі - НІ!" проходила у Львові, Києві, Харкові, Житомирі, Чернігові, Кіровограді, Одесі та Івано–Франківську.
Учасники акції просто неба в тазах прали газети, які потерпають від  цензури,  та вивішували їх на шнурівку висихати.
Як зазначають у Молодіжному русі захисту національних інтересів, останнім часом нова влада розпочала "планомірне насадження цензури в ЗМІ".

Детальніше...
 
У Москві вимагали звільнити Путіна PDF Друк
Статті - Політика
Субота, 22 травня 2010 23:31

У центрі Москви сьогодні пройшли акції солідарності з шахтарями Кузбасу.
Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, в акціях взяли участь понад сто осіб. Мітинги пройшли під гаслом - прем'єр-міністра Росії і губернатора Кемеровської області - у відставку. На думку протестуючих, Володимир Путін і Аман Тулєєв повинні нести персональну відповідальність за трагедію на шахті «Распадская» 9 травня, в результаті якої загинули 66 людей, ще 24 - вважаються зниклими безвісти.

Детальніше...
 
Український марш PDF Друк
Статті - Політика
П'ятниця, 21 травня 2010 22:14

СВЯТО ГЕРОЇВ

Цього року, з огляду на тотальний наступ антиукраїнських сил Свято Героїв у Львові  має бойову назву - "Український марш". Ініціаторами виступили громадські та політичні організації, Комітет захисту держави.

Детальніше...
 
Відстояти інтереси простих українців PDF Друк
Статті - Політика
Четвер, 20 травня 2010 22:50

Валентин Наливайченко, який донедавна очолював Службу Безпеки України, разом із соратниками презентував в інформаційному агентстві УНІАН нове громадсько-політичне об’єднання «Оновлення країни».

Детальніше...
 
Україна для людей? PDF Друк
Статті - Політика
Вівторок, 18 травня 2010 20:43

18 травня, під час сесії Львівської обласної ради молодіжні організації Львівщини провели флеш-моб, який стисло відобразив події що відбуваються і ще відбудуться в Україні.
Сценарій акції був такий.
Клітка-камера з синьо-білих стрічок (символіка Партії регіонів), намотаних на каркас, символізувала країну, яку хочуть створити янучари замість України.

Детальніше...
 
Падіння російської імперії неминуче PDF Друк
Статті - Політика
Субота, 15 травня 2010 23:06

У російському місті Мєждурєчєнскє почалася  акція протесту, яка пов'язана з недавньою катастрофою на шахті «Распадская». Гірники та члени сімей загиблих вимагали підвищити зарплату і в цілому поліпшити умови праці, а також розкрити правду про причини аварії та істинне число жертв.
В результаті зіткнення місцевих мешканців з міліцією у Мєждурєчєнскє Кемеровської області РФ постраждали 17 співробітників ОМОН, 28 учасників безладів було затримано.

Детальніше...
 
Українців хочуть кинути за грати PDF Друк
Статті - Політика
Субота, 15 травня 2010 08:33

До Верховної Ради України в п'ятницю надійшло подання Генеральної прокуратури про дачу згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Андрія Парубія та Юрія Гримчака у зв'язку з подіями в парламенті 27 квітня.

Детальніше...
 
"Громадяни повинні висловлювати і відстоювати свою позицію" PDF Друк
Статті - Політика
П'ятниця, 14 травня 2010 09:26

Невідомо, якою б була риторика доктора філософських наук, директора Центру по вивченню Росії Ігоря Чубайса в разі  перебування на владних посадах. Та й не всі його міркування є прийнятними для українців. Але певні думки цього громадянина Російської Федерації заслуговують на увагу.

Детальніше...
 
Яйця і парасолі. Поки що PDF Друк
Статті - Політика
Четвер, 13 травня 2010 23:19

Низка молодіжних організацій Львівщини, які діють спільно в рамках Молодіжного руху захисту національних інтересів  під час сесії Львівської облради 13 травня влаштували флеш-моб «Вибір депутата».
Біля входу до сесійної зали депутатам пропонувалося купити символічне яйце або парасолю. Таким чином обласні обранці мали здійснити вибір – боротися з антиукраїнським наступом нової влади, або стати "тушкою" і зрадити національні інтереси. Яйце можна було купити за 10 грн, а за парасольку просили 100 грн.
Купити яйце, значить вибирати активну позицію народу і виступити проти антиукраїнських дій  влади загалом і губернатора Горбаля зокрема. Якщо ж парасольку, тоді й надалі ховатися і перебігати до чинної влади.

Детальніше...
 
"Я жертва недорозквітої квітки..." PDF Друк
Статті - Історія
Середа, 12 травня 2010 08:34

Ярослава Максим'юк

Буденне існування, неначе пустельне сонце, випалює твою душу. Не встигнеш отямитися, як потрапляєш у пастку суєтності. І пливеш отак повсякдень за течією, аж поки одного дня не схаменешся і не зрозумієш марноти й безглуздості власного буття. Схаменешся, а вирватися не так легко. Розумієш — і не можеш. Бо як висохла земля, щоби знову зазеленіти, прагне дощу, так і душі потрібна живильна сила духовної зливи, щоби знову бачити істину. Саме такі творчі особистості як Параска Плитка-Горицвіт і є тим життєдайним дощем, після якого в серцях проростають квіти добра і радості.

Детальніше...
 
Чин за покликом душі і серця PDF Друк
Статті - Політика
Середа, 12 травня 2010 00:17

Вони це зробили. Вони кинули виклик антиукраїнській владі. Вони почали боротьбу. Нехай їх було небагато, але вони перші вийшли на страйк. Вони показали, що потрібно робити. Боротьба українців за власну державу триває.
11 травня у Львові місцеві студенти провели двогодинний попереджувальний страйк проти перебування на посаді міністра освіти Дмитра Табачника та угоди про продовження перебування Чорноморського флоту РФ в Україні.
Страйкували  біля  чотирьохсот вихованців тих ВИШів, де вже створено страйкові комітети, а саме низка факультетів Львівського національного університету ім. І. Франка, Львівська комерційна академія, Український католицький університет.

Детальніше...
 
Україні - бути! PDF Друк
Статті - Політика
Неділя, 09 травня 2010 11:43

Момент істини "державних заходів 9 травня" в тому, що відзначається "свято" неіснуючої імперії - СССР. Ініціаторами подій і головними діючими особами виступили комуністи, соціалісти, регіонали-сталіністи (в тому числі найвищі посадовці країни), тобто всі ті, хто сповідує ідеологію ленінізму-сталінізму-комунізму, але яка засуджена і визнана злочинною світовим співтоваристсвом.

Детальніше...
 
Покладатись на власні сили PDF Друк
Статті - Політика
Неділя, 09 травня 2010 01:05

Дарія ГусякНеперевершений політ думки, тверді переконання, які грунтуються на єдино вірній для Української Національної Держави основі - ідеології українського націоналізму. Це про Дарію Гусяк з когорти нескорених українських героїв, зв'язкову Головного Командира УПА Романа Шухевича, засновницю Всеукраїнської Ліги українських жінок. Серед нас, представників українства різних поколінь, таких зовсім мало, на жаль. То ж слухаємо і вчимося.

Детальніше...
 
Нинішня влада в Україні паразитує на московських догмах PDF Друк
Статті - Політика
Субота, 08 травня 2010 15:27

Втиснення української історії 1939-1950 років у межі радянсько-німецької війни нівелює внесок України в перемогу над Гітлером та закріплює за нею статус бездержавної нації.

Детальніше...
 
Два світові розбійники PDF Друк
Статті - Історія
П'ятниця, 07 травня 2010 23:55

Володимир Андрушко

У травні 1945 року силами антифашистської коаліції та рухом Опору поневолених народів була розбита фашистська Німеччина. У Совєтському Союзі цю війну називали великою вітчизняною, а в сучасній Україні її офіційно так називають і тепер. Насправді не було жодної «вітчизняної війни», а була війна загарбницька як з боку фашистської Німеччини, так і з боку комуністичного Совєтського Союзу. Два світові розбійники кинулись у смертельний бій за захоплення чужих країн, за поневолення їх народів, а за ці їхні злочинні наміри платили життям мільйони невинних жертв.

Детальніше...
 
Студенти оголошують двогодинний попереджувальний страйк PDF Друк
Статті - Політика
П'ятниця, 07 травня 2010 22:45

Вже у вівторок 11 травня студенти-страйкарі  вийдуть на вулицю. Протестуватимуть під стінами  своїх навчальних закладів. Триватиме акція впродовж двох годин – з 11 до 13. Очікується, що у ній візьме участь близько п’яти тисяч місцевих спудеїв.

Детальніше...
 
Створюємо СТРАЙКОВИЙ КОМІТЕТ PDF Друк
Статті - Політика
П'ятниця, 07 травня 2010 22:03

Настав час брати відповідальність за подальшу долю країни на себе! Розуміючи це, на основі студентських та громадських організацій ми створили Молодіжний рух захисту національних інтересів. Ми вже проявили себе виступами проти Табачника, але розуміємо, що зараз прийшов час більш радикальних вимог і дій.
Створюємо страйкоми!

Детальніше...
 
"Війна - український рахунок" PDF Друк
Статті - Історія
П'ятниця, 07 травня 2010 10:26

У Львівському державному університеті фізичної культури до 65-річчя закінчення німецько-радянської війни 1941-1945 р.р. розпочалася демонстрація серіалу документальних фільмів: «Війна – український рахунок». Показ відкрив проректор з виховної роботи та зв’язків з громадськістю Ярослав Тимчак. Вступне слово виголосив завідувач кафедри гуманітарних дисциплін, кандидат історичних наук Олег Полянський.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 41 42 43 44 45 Наступна > Кінець >>