Статті
Статті
Українська мова: Що робити? PDF Друк
Статті - Головна
Середа, 04 липня 2012 23:22

Обов’язково прийти завтра о 10:00 до Адміністрації Президента. Це основна і дуже важлива акція. Цілком можливо, що вирішальна. Тому приїжджайте з інших міст, кияни – запрошуйте всіх знайомих.

Мешканці інших міст, які не можуть приїхати, максимально поширюйте інформацію в інтернеті. Також ви можете допомогти фінансово (картка Приватбанку 5577 2127 1645 8826 – Чулівська І. К.). Але краще приїжджайте!

Детальніше...
 
Даєш гуцульську третьою державною :) PDF Друк
Статті - Головна
Середа, 04 липня 2012 22:29

Слава Іссу! У четвер, 5 липнє 2012 року Божого на Вічєвому майдані буде відбуватисі акція з вимогами прийнєти гуцульськє мовлиннє хочєб на районному рівні.

Обіцєємо, шо в програмі будут файні співи, танці, граннє на інструментах. Також з полонини спустятся пастухи, приведут кози та вівці.

Детальніше...
 
Громадяни протестували проти розколу України PDF Друк
Статті - Головна
Понеділок, 02 липня 2012 22:36

Всеукраїнська акція протесту дала результат — Голова Верховної Ради запевнив, що мовний проект цього тижня не розглядатимуть.

Небайдужі громадяни по всій країні вийшли 2 липня на акцію «Зупинимо розкол України!» проти мовного законопроекту Партії Регіонів.

У Львові влаштували мітинг біля облдержадміністрації. Головна теза – досить спекулювати на мовному питанні і розколювати ним Україну. «Займіться ділом, а не язиком!» — закликали учасники протесту народних депутатів та Парію регіонів. Вони тримали плакати з надписами «Ні розколу України», «Справжнє мовне питання: Де дешевий газ?», «Мовне питання: влада грає, опозиція підіграє», а також велику 17-мільярдну банкноту із зображенням одного з авторів закону Вадима Колесніченка.

Детальніше...
 
"Помста за розкол країни": "засмічена" регіоналами Смітюхами Волинь PDF Друк
Статті - Головна
Неділя, 01 липня 2012 22:52

5 червня народний депутат України від Партії регіонів Григорій Смітюх проголосував за прийняття у першому читанні антидержавного законопроекту Ківалова-Колесніченка “Про засади державної мовної політики”, а 27 червня до виборчого округу № 21, де збирається балотуватися до наступної Верховної Ради його брат Іван, завітали активісти Громадянського руху “Відсіч” з листівками, які роз’яснювали, чому не варто голосувати на виборах у жовтні 2012 року за Івана Смітюха.

Мета акції, яка має назву «Помста за розкол країни», - поінформувати потенційних виборців про реальні дії та голосування можливого кандидата в нардепи. Втім, роздача агітаційних матеріалів, у яких ішлося про деякі сторінки політичної біографії Івана Смітюха, закінчилася для них у міліції. Ковельські міліціонери, які зазвичай не звертають увагу на розклеєні по місту листівки, в даному випадку проявили непритаманну правоохоронцям принциповість і наполегливо запросили агітаторів до райвідділку...

Детальніше...
 
Позиція громадськості: Стоп розколу України за сценарієм партії регіонів! PDF Друк
Статті - Головна
Неділя, 01 липня 2012 22:32

ПРИХОДЬ ПІД ВЕРХОВНУ РАДУ 2 липня о 10.00
(з боку комітетів, вул. Грушевського 18/2) і скажи депутатам, щоб
ЗАЙНЯЛИСЬ ДІЛОМ, А НЕ ЯЗИКОМ!

13.00 — в усіх обласних центрах України біля облдержадміністрацій


2 липня погоджувальна рада ВР планує включити прийняття в цілому проекту Колесніченка-Ківалова в розклад засідань Ради на найближчі дні. Чи вдасться зупинити закон, який розколе Україну, залежить ВІД ТЕБЕ.

Кнопкодави з Партії Регіонів прийняли 5 червня в першому читанні провокаційний законопроект Колесніченка-Ківалова «Про засади державної мовної політики».

На карту поставлено мир і незалежність країни.

Детальніше...
 
Нікчемний випад PDF Друк
Статті - Політика
Неділя, 01 липня 2012 20:32

Морально здеґрадовані суб’єкти є у кожному суспільстві кожної країни. Польща – не виняток. Але здорові сили суспільства завжди вчасно, керуючись буквою закону та підтримкою громад, скеровують їх у рамки адекватності.
Часто люди такого мислення і таких дій мають вищу освіту, але коректність та здорова мораль і в тому числі релігійна мораль, у них відсутня, а тому їх можна кваліфікувати як сучасних вандалів, які своїми діями завдають шкоди не тільки окремим особам, але й окремим країнам.

Детальніше...
 
Про "порушення порядку" активістами "Відсічі" на асфальті Адама Мартинюка PDF Друк
Статті - Головна
Понеділок, 25 червня 2012 22:29

Акцію «Помста за розкол країни» Адаму Мартинюку грубим чином перервала влада Любешова. Як виявляється, на "Мартинюковій землі" стояти не можна...

Четверо львів’ян, активістів «Відсічі», побували на Волині для проведення акції «Помста за мову». Молоді люди вирішили провести інформаційну роботу «Чому не можна голосувати за Адама Мартинюка» серед населення Ківерцівського, Маневицького,  Камінь-Каширського та Любешівського районів.

«Саме ці райони належать до виборчого округу від якого має намір балотуватися теперішній віце-спікер парламенту Адам Мартинюк. Ідея нашої акції така: попереду ще друге читання скандального законопроекту «Колісніченка-Ківалова». Оскільки головний мотив його появи – підняття рейтингу Партії Регіонів напередодні виборів, то ми визначили головне своє завдання – знищення рейтингу регіоналів.

Детальніше...
 
Чи ліквідують у Львові "зону хабарництва" PDF Друк
Статті - Головна
Неділя, 24 червня 2012 21:33

18 червня, під час пікету львівської міської ради, підприємці ринків „Привокзальний” та „Торпедо” (2-й самоврядний ринок) вимагали припинити свавілля адміністрацій ринків, яке знайшло особливе вираження в блокуванні діяльності профспілкових організацій. Зокрема, активістів вільних профспілок постійно залякують, знищують їхній бізнес та відбирають майно.

В рамках пікетування підприємці провели символічний флеш-моб – за завісою чиновницьких кулуарів до уваги присутніх привідкрилося існування у Львові „зони хабарництва”.

Детальніше...
 
Спрага свідомості PDF Друк
Статті - Головна
Субота, 23 червня 2012 21:54

За час незалежності України написано тисячі статей і сотні книг, де аналізуються причини втрати шансу на створення процвітаючої української держави під час наших національно-визвольних змагань 1917-1921 рр. В цілому, вчені-історики, публіцисти та й самі учасники цих подій, що опинилися в діаспорі, об’єктивно визначають причину їх поразки, ставлячи на перше місце агресію сусідніх держав і перш за все червоної і білої Росії. Але якось несміливо, або ж зовсім не згадують на нашу думку, другу за важливістю причину втрат українців в часі боротьби за вільну Україну. І цією причиною була низька національна свідомість населення та відсутність патріотизму, а звідси випливали байдужість, отаманщина, вічне нарікання, «моя хата з краю», притуплена власна самооцінка, невміння поступитися в ім’я ідеї, гризня серед тодішнього, як правило лівого за своїм світоглядом, українського істеблішменту. Часто постаті, що стояли біла керма революції, крім виголошувати філіпок, на ніщо більше не були здатні.

Детальніше...
 
Українська мова: Громадськість сподівається на підтримку міжнародної спільноти PDF Друк
Статті - Головна
П'ятниця, 15 червня 2012 11:25

Представники  громадянських організацій, що проводять   кампанію «Займіться ділом, а не язиком» 14 червня розпочали   передавати звернення до європейських і західних посольств. Нагадаємо, що учасниками цієї кампанії є  ГР  «Відсіч», ГР «Не будь байдужим», рух добровольців «Простір свободи» та громадська  ініціатива «Кінопереклад».  Причиною занепокоєння громадськості вкотре став скандальний законопроект «Про засади державної мовної політики», більш відомий як законопроект про регіональні мови Ківалова-Колесніченка. Він був прийнятий  5 червня Верховною Радою України у першому читанні.

Детальніше...
 
Чи існують в Україні політичні партії у властивому значенні того слова? PDF Друк
Статті - Політика
П'ятниця, 15 червня 2012 10:50

В Україні вибори до Верховної Ради передбачено на жовтень. Дивним є, що зареєстровано майже 200 партій. Якщо всі партії твердять, що вони люблять Україну та служать Україні, то, як зауважив один трохи злобний політолог, на політичному обрії України є що найменше 200 способів як можна любити Україну.

Тому повстає питання, чи існують в Україні політичні партії у властивому значенні того слова?

Який елемент відповідальний за те, що певну групу політичних діячів можна називати партією?

Детальніше...
 
Ресурсомор: чому вимирає Україна? PDF Друк
Статті - Політика
П'ятниця, 15 червня 2012 10:30

Україна вимирає, і це питання сьогодні стає питанням номер один національної безпеки. Адже який сенс в існуванні держави, якщо її населення з року в рік неухильно скорочується, а його якісний склад невідворотно деградує? Чому українці в діаспорі, як правило, ніколи не бувають бідними? Але чому у себе вдома, в Україні, українцям майже нічого не належить, і вони не можуть захистити своє право розпоряджатися ресурсами своєї Батьківщини?

Детальніше...
 
Сторожові пси Московії Колесніченко і Ківалов перейняли естафету в своїх попередників PDF Друк
Статті - Історія
Субота, 09 червня 2012 13:20

Документи про заборону української мови XVII – XX ст.

У світовій історії жодна мова не зазнала такого страшного нищення від сусідів-ворогів, як українська. Вдалося відшукати низку документів, які у хронологічній послідовності засвідчують нищення української мови поляками, росіянами і більшовиками-комуністами

Згадаємо лише окремі моменти з минулого та недалекого сучасного.

Детальніше...
 
Мова живе, коли нею розмовляють PDF Друк
Статті - Головна
Субота, 09 червня 2012 00:26

Якби ви вчились так, як треба, то й мудрість би була своя...
                    
Рушієм національного є дух,
а екзистенцією духу є мова

(Вільгельм фон Гумбольдт, один з найвидатніших 
німецьких мислителів та мовознавців)

У 90-х роках я багато часу присвятив мовним питанням будучи активним членом Товариства української мови ім. Шевченка (потім недоречно перенайменованого  в  товариство «Просвіта»).  Про це  можна написати чимало спогадів. З того часу пройшло вже понад 10 років, але, на жаль,  мовне питання в Україні по-суті залишилося не вирішеним.

Детальніше...
 
Українська мова: Обов’язок кожного з нас – зупинити цей злочин проти українського народу PDF Друк
Статті - Головна
Субота, 09 червня 2012 00:13

Відповідальність за прийняття провокаційного закону лежить як на владі, так і на опозиції

5 червня Верховна Рада прийняла за основу законопроект Ківалова-Колесніченка «Про засади державної мовної політики». Україна опинилася на крок ближче до громадянського конфлікту, наслідки якого – непередбачувані.

Рішення Ради є протиправним як за змістом, так і за формою.

Детальніше...
 
Єврофутбол-2012, історія і шовінізм PDF Друк
Статті - Головна
П'ятниця, 01 червня 2012 22:19

Обидві сусідні і дружні країни – Україна і Польща посилено готуються до початку чемпіонату Європи з футболу 2012.
На перший погляд ніби все йде у плановому режимі і ніякої антипії,  тобто відхилення від нормальної ходи цієї важливої події у житті спортивної  Європи, немає. Однак зроблено деякі кроки, які викликають неприємні відчуття у багатьох львів’ян: польська сторона знайшла в інформаційно-історичній довідці про Львів на сайті УЄФА велику крамолу – згадку про «польську окупацію Львова». Відразу ж почався тиск на офіційні структури з боку польських вчених та шовіністично налаштованих політиків з метою змінити цей термін  у вищезгаданому інформаційному джерелі. Згадану фразу було вилучено, як необ’єктивну і таку, яка не відповідає дійсності.

Детальніше...
 
Помста за розкол України PDF Друк
Статті - Головна
П'ятниця, 01 червня 2012 18:27

Стартувала всеукраїнська кампанія “Помста за розкол країни”

Як і обіцяли громадські активісти, вони розпочали кампанію по зниженню рейтингу тих політичних сил та народних депутатів, які виступають на підтримку розкольницького законопроекту Колесніченка-Ківалова “Про засади державної мовної політики”.

Заносячи “листи щастя про мову” до офісів Партії регіонів та Народної партії Литвина, представники кільканадцяти громадських організацій проголосили, що ними вже заплановані агітаційні поїздки до Новоград-Волинського, Антрациту, Севастополя та Одеси, оскільки саме в цих мажоритарних округах мають намір балотуватися голова Верховної Ради Володимир Литвин, голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов та автори антидержавного законопроекту Вадим Колесніченко і Сергій Ківалов.

Детальніше...
 
Антинародна каста "влада-опозиція" в дії: "Батьківщина" на догоду регіоналам хоче зірвати протест громадськості щодо мовного питання PDF Друк
Статті - Головна
Середа, 30 травня 2012 20:53

 або Чи зможуть рядові БЮТівці змусити БЮТівського нардепа Одарченка керуватися здоровим глуздом?

Сьогодні опівдні в наметовому містечку БЮТу біля Печерського суду відбулась зустріч організаторів акцій протесту 24-25 травня проти законопроекту Колесніченка-Ківалова “Про засади державної мовної політики” з народними депутатами від опозиції. Зустріч ініціювала громадськість, яка запропонувала політикам обговорити формат акції на 5 червня з метою уникнення шкідливих конфліктів, як це було 24 травня, та задля поєднання зусиль і досягнення максимального ефекту.

Детальніше...
 
Звірства російсько-більшовицької імперії: Згвалтована та розграбована Європа PDF Друк
Статті - Історія
Вівторок, 29 травня 2012 21:02

Головний австрійський політичний журнал Profil присвятив свій паперовий номер «дню перемоги» кривавих більшовицьких орд над народами східної і центральної Європи у винесеній на обкладинку статті «Визволителі і захисники, п'яниці і гвалтівники».

У інтернеті цієї політнекорректной статті немає, є тільки обкладинка.

У статті розповідається про російські звірства в Австрії у 1945–1955 роках, хоча Австрія була для «визволителів» навіть не Німеччиною, а «жертвою нацизму».

Детальніше...
 
До історії акції «Вісла» PDF Друк
Статті - Історія
Вівторок, 29 травня 2012 09:14

Нещодавно відбувся  Другий Конгрес українців Польщі. Делегати Конгресу у спеціальній заяві закликали українців та поляків «припинити займатися переоцінкою історичних кривд, а пробачити один одному задля історичного єднання обох народів».
Наголошено також, що в Польщі стараються призабути окремі історичні факти, зокрема факти сумнозвісної акції «Вісла». (Див. galinfo.com.ua/news/  3.05.12 р. 
До історії акції «Вісла» і трагедії українців в часі її проведення історики і публіцисти будуть ще довго звертатися, бо чимало ще не висвітленого матеріалу, ще не всі прізвища загиблих знайдені чи згадані.

Детальніше...
 
Боротьба за українську мову: 5 червня - друга битва PDF Друк
Статті - Головна
Неділя, 27 травня 2012 17:15

5 ЧЕРВНЯ О 9.00
Прийдіть та приведіть усіх друзів та родичів під комітети Верховної Ради (Грушевського 18/2).

Шукайте можливості приїхати на акцію до Києва. Дуже важливо, щоб саме під Верховною Радою зібралось дуже багато людей.

МИ — СВІДОМА НАЦІЯ!
Ми не дозволимо вкотре маніпулювати нашими національними почуттями!
Але щоб нас почули, НАС МАЄ БУТИ БАГАТО!

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>