Статті
Статті
Всеукраїнська кампанія зі зниження рейтингу тих, хто проголосує за антиукраїнський законопроект "Про засади державної мовної політики" PDF Друк
Статті - Політика
Середа, 23 травня 2012 02:00

Головними жертвами закону Колесніченка-Ківалова можуть стати Литвин, Гриневецький, Рибаков та мажоритарники

Під час планування спрямованої проти антиукраїнського законопроекту “Про засади державної мовної політики” акції протесту 24 травня були обговорені подальші дії загальноукраїнської кампанії, яка має на меті цілеспрямовану роботу по зниженню рейтингу політичних сил та окремих політиків, і в якій лише за кілька днів вже висловили бажання взяти участь понад 15 організацій, більшість з яких до цього часу була скептично налаштована як щодо влади, так і щодо опозиції.

Детальніше...
 
Наслідуючи регіоналів, "Батьківщину", "Фронт змін" та "Свободу", Кличко і Королевська збирають під свої прапори криміналітет PDF Друк
Статті - Політика
Середа, 23 травня 2012 00:48

18 травня 2012 політичні партії УДАР Віталія Кличка і «Вперед-Україна!» Наталі Королевської досягли принципової угоди про спільну участь в парламентських виборах 2012 року.

Про це журналістам заявив заступник Королевської, народний депутат Євген Суслов, передає Цензор.НЕТ.

За словами Суслова, партії Кличко і Королівської сформують загальний партійний список, а на мажоритарних округах будуть висувати тільки «узгоджені кандидатури».

Детальніше...
 
Регіонали Колесніченко та Ківалов намагаються знищити українську мову із застосуванням брехні та шахрайства PDF Друк
Статті - Політика
Вівторок, 22 травня 2012 20:12

ОБЕРЕЖНО: ФАЛЬСИФІКАТ, АБО ВИДАЮЧИ БАЖАНЕ ЗА ДІЙСНЕ

Свого часу, коли у Верховній Раді був зареєстрований Проект Закону України “Про засади державної мовної політики”, запропонований народними депутатами С.Ківаловим і В. Колесніченком, група учених Київського національного університету імені Тараса Шевченка підготувала експертний висновок, вказавши на всі негативи пропонованого законопроекту. Тому більш ніж дивує поява 18 травня ц. р. в інтернеті (блог народного депутата В. Колесніченка (http://blogs.pravda.com.ua/authors/kolesnichenko/4fb618767dc8f/) інформації з “промовистим” заголовком: “В Київському Національному університеті ім. Тараса Шевченка підтримали необхідність прийняття законопроекту “Про засади державної мовної політики”, що є відвертим перекрученням фактів і цитат експертного висновку.
Це спонукає нас до оприлюднення експертного висновку, зробленого сім місяців тому (жовтень 2011 р.), який, на жаль, не втратив актуальності і сьогодні:

Детальніше...
 
Партія "покращення" регіонів плазує перед Москвою щодо мовного питання PDF Друк
Статті - Політика
Вівторок, 22 травня 2012 00:52

Партію регіонів ввели в оману щодо російської мови та її рейтингу серед виборців

Намагання Партії регіонів прийняти в якості електоральної “цукерки” до виборів закон Колесніченка-Ківалова “Про засади державної мовної політики”, який робив би російську мову другою державною де-факто, були спровоковані проросійською частиною партії влади зовсім не з метою підвищити рейтинг партії.

Детальніше...
 
Пікнік як протест проти заборони владою проведення мирних зібрань громадян PDF Друк
Статті - Головна
Вівторок, 22 травня 2012 00:30

У Львові влаштували пікнік на захист мирного зібрання

Що спільного між акцією протесту та пікніком? І те, й інше є мирними зібраннями, відповідно, вони підпадуть під регулювання закону про мирні зібрання, як тільки його приймуть.

21 травня з 13.30 громадські активісти влаштували пікнік: їли сардельки, грали бамбінтон, співали під гітару. Таким чином вони вже вкотре привертають увагу до проблем із законопроектом №2450 «Про порядок організації і проведення мирних зібрань». Молоді хлопці та дівчата виголошували тости і піднімали свої «келихи» мінеральної води чи соку за те, щоб в Україні таки було право на мирний протест і влада не перешкоджала громадянам збиратися мирно, а навпаки сприяла цьому.

Детальніше...
 
День "Х" наступив: банда прийматиме закон про знищення УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ PDF Друк
Статті - Головна
Неділя, 20 травня 2012 22:55
ЗАХИСТИ УКРАЇНСЬКУ МОВУ !


24 травня, о 13.00 біля Комітетів Верховної Ради (збір о 12:30 на метро Арсенальна) відбудеться акція проти спроб Партії регіонів внести до порядку денного Верховної Ради законопроект “Про засади державної мовної політики”, розроблений одіозним українофобським народним депутатом України Вадимом Колєсніченком.

Громадськість вимагатиме не вносити до порядку денного законопроект, який де-факто знищить українську мову на половині території України. Якщо ж його все ж таки внесуть – по всій Україні у відповідь буде розгорнута кампанія по знищенню рейтингу Партії регіонів.


 
Законопроект 2450: Що спільного між акцією протесту та пікніком? PDF Друк
Статті - Головна
Неділя, 20 травня 2012 21:48

І те, й інше є мирними зібраннями, відповідно, вони підпадуть під регулювання закону про мирні зібрання, як тільки його приймуть.

21 травня, з 13.30, у сквері навпроти Львівської облдержадміністрації (вул. Винниченка, 18) активісти Громадянського руху «Відсіч» запрошують всіх на пікнік. Таким чином вони вже вкотре привертають увагу до проблем із законопроектом №2450 «Про порядок організації і проведення мирних зібрань».

Детальніше...
 
Харків: Кому вигідна "ностальгія" за українофобом Кушнарьовим? PDF Друк
Статті - Політика
П'ятниця, 18 травня 2012 08:31

Эх, был бы жив Кушнарев…!
Цю ностальгійну фразу запустили в Харків.  Нагадує комуняцьке:  « Эх, был бы жив Ильич…!»?  Почує таке обиватель і з сумом скаже: « Да-а, Петрович был наш! Он бы защитил Харьков!»  Від кого і як – не знає, але думати йому підказали саме так.

Детальніше...
 
За посягання на святе - українську мову, Партії регіонів - рішучу відсіч ! PDF Друк
Статті - Політика
Понеділок, 14 травня 2012 16:51

Суспільство має готуватися до організації рішучої відсічі планам Партії регіонів знищити українську мову!

Сьогодні, 14 травня, на погоджувальній раді парламенту голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов виступив за розгляд на пленарному тижні 15-18 травня законопроекту “Про засади державної мовної політики”. Цей законопроект, розроблений українофобом Колєсніченком, фактично витіснить українську мову з половини території України, зробивши на іншій половині російську де-факто другою державною.

Попередній подібний законопроект було відкликано після масових протестів громадськості у 2010-2011 рр. Тому несподіваність і поспіх внесення нового законопроекту, який не пройшов широкого громадського обговорення (Колєсніченко обмежився лише збором підписів його прихильників), можна пояснити лише одним: Партія регіонів прагне прийняти нищівний для української мови закон блискавично, аби суспільство не встигло організуватися для нових протестів.

Детальніше...
 
Кумедна агресія шовінізму PDF Друк
Статті - Політика
Понеділок, 07 травня 2012 21:54

Нещодавно в «Кур’єрі галіційському» була надрукована стаття якогось Володимира Клучака під назвою «Крихти польськості в Галичині». (Див. «KurierGalicyijski»13-26 квітня 2012 р. с.15). Вперше, від часу заснування цієї непересічної газети, надруковано відкрито антиукраїнську, антигалицьку статтю, яка обурила багатьох читачів.

Детальніше...
 
Про загрози проекту Трудового Кодексу України (аналіз) PDF Друк
Статті - Головна
П'ятниця, 04 травня 2012 19:14

( на тираж 02.04.2012р.)
По- перше: проект ТКУ не є цілісним документом. Ознайомлення з ним дає відчуття, що розділи виписані, різними людьми з різним життєвим світоглядом. По-друге: проект ТКУ має подвійність трактувань встановлення умов праці та її оплати. У проекті, чітко закріплюється та розвивається концепція - відокремити працівника від механізму колективного захисту та громадського контролю трудових відносин. А саме: додається механізмособистого договору «роботодавець – робітник», з відділенням профспілки від контролю за встановленням умов праці.

Детальніше...
 
Дніпропетровський теракт триває: влада полює за ... привидами з Голівуду (фото) та українським народом PDF Друк
Статті - Політика
Середа, 02 травня 2012 23:04

Нові жертви дніпропетровського вибуху

Кількість жертв чотирьох вибухів, що трапились у Дніпропетровську 27 квітня, зростає в геометричній прогресії й вже налічує понад сотню осіб. Щоправда, ці люди узнали про вибухи, здебільшого, з телевізійних новин. Але до числа постраждалих їх можна віднести з повним на те правом – вони опинились за ґратами внаслідок беззаконної кампанії по затриманню «підозрюваних у організації вибухів», яку проводять Служба безпеки України та Міністерство внутрішніх справ України на виконання вказівки В.Януковича знайти зловмисників неодмінно до 4 травня.

Масові затримання вже відбулись у Дніпропетровську, Києві, Запоріжжі та Одесі. «Терористів» доблесні українські правоохоронці вираховують дуже просто – хапають тих, чий мобільний телефон «засвітився» поблизу місць вибухів впродовж двох днів, що передували теракту. Якщо ж людина зовнішньо схожа (або хоча б віддалено схожа) на складений СБУ-шниками фоторобот, горопашного без зайвих розмов везуть до міського (у Києві – районних) управління міліції.

Детальніше...
 
Після зловіщої операції «Вісла»: Пустка в центрі Європи PDF Друк
Статті - Головна
Середа, 02 травня 2012 21:39

Масова депортація українців у Польщі 65 років тому так і не принесла «державницької величі» її ідеологам

Знелюднені українські землі по той бік кордону з Польщею у дослідників–етнографів асоціюються з чорнобильським пустирищем. «Там села, де немає вже хат, лише недоглянуті сади й зарослі цвинтарі, — розповідає «УМ» свої враження від відвідин Лемківщини відомий етномистецтвознавець Михайло Селівачов. — І на всьому цьому лежить печать тимчасовості. Це пустка в центрі Європи». За словами вченого, ці звільнені від українців у 1947–му землі так і не змогли освоїти й повністю заселити поляки. Вони побоювалися, що от–от нагрянуть українці і мститимуться за грабунки. У 1960—80–ті роки занедбана Лемківщина стала чимось на зразок Сибіру для поляків. Там селили засуджених за дрібні злочини. Наприкінці ХХ століття туди дозволили повертатися виселенцям та їхнім нащадкам. Однак вони на той час уже прижилися на нових теренах...

Детальніше...
 
Громадянське суспільство, яке загрожує Януковичу, влада намагається підмінити PDF Друк
Статті - Політика
Понеділок, 30 квітня 2012 13:13

Масові акції протесту приватних підприємців, чорнобильців, афганців, «дітей війни», учителів, медичних працівників, водіїв автобусів і низки інших соціальних прошарків і категорій громадян, що прокотилися по Україні в 2011 році, змусили владу усвідомити, що головну загрозу для неї представляють не опозиційні політичні партії, які правлячому режиму наразі успішно вдалося загнати в «резервацію», а нові громадські організації, що набирають силу на хвилі протестних настроїв, що піднімаються.

Детальніше...
 
Навіщо Регіонам вибухи в Дніпропетровську? PDF Друк
Статті - Політика
Субота, 28 квітня 2012 10:15

Скільки вибухів пролунало в Дніпропетровську насправді – наразі важко сказати. Можливо, інформація про десять вибухів - лише чутки. Проте і чотирьох, офіційно підтверджених - теж немало.

Чому вибухають смітники, відповісти нескладно. Туди найлегше покласти вибуховий пристрій, і ніхто не побіжить в міліцію щодо «підозрілого пакунку на узбіччі». Складніше зрозуміти: чому саме в Дніпропетровську. Проте символізм події ідеально вкладається в протистояння «донецький» з «дніпропетровськими». Трохи побили Юлю, трохи побомбили її малу батьківщину. Втім і зі сценаріями вибухів житлових будинків в Росії багато схожого.

Детальніше...
 
Згортання українського дубляжу - це також погіршення життя перекладачів, акторів, пенсіонерів, інвалідів, бюджетників PDF Друк
Статті - Головна
Понеділок, 23 квітня 2012 22:05

Захисти український дубляж разом з кіногероями!

Акція: 25-го квітня 2012р., Біля Держкіно (вул. Лавсрька, 10) – через дорогу від Лаври, вхід з двору.

Улюблені кіногерої разом з кіноглядачами прийдуть до Держкіно, щоб передати чиновникам звернення з вимогою обов’язкового дублювання або озвучення іноземних фільмів в Україні. Цю вимогу Кабінет Міністрів з подачі Держкіно скасував постановою №168. Таким чином в Україну дозволено ввозити для прокату фільми, дубльовані чи озвучені російською мовою в Росії.

Детальніше...
 
Автопробіг: Зроби Україну сам PDF Друк
Статті - Головна
Понеділок, 23 квітня 2012 21:44

У середу, 25 квітня о 12.00 (вул. Винниченка, біля Порохової вежі) почнеться брифінг для журналістів, а в 12.30 зі Львова стартує 1-й етап автопробігу західними та центральними областями України.

Учасники акції в містах і селах Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Хмельницької, Вінницької, Кіровоградської, Черкаської областей привертатимуть увагу до „гарячих точок” цих населених пунктів, наголошуватимуть на необхідності створення територіальних громад саме яким, згідно з Конституцією України, надано право та можливості прямого управління територією – землею, комунальним майном, інфраструктурою, братимуть участь в патріотичних заходах.

Детальніше...
 
Для підтримки підприємців львівського ринку „Привокзальний” з’їдуться громадські активісти зі всієї України PDF Друк
Статті - Головна
Понеділок, 23 квітня 2012 21:20

У середу, 25 квітня, з 10.30 до 11.00 відбудеться пікетування Львівської міської ради  з приводу незаконної діяльності ТзОВ „Привокзальний ринок”.
Попри численні обіцянки з боку представників влади та правоохоронних органів, підприємці „Привокзального” вже впродовж року не можуть повернути у свою власність належне їм нерухоме майно.

Детальніше...
 
В руйнуванні Андріївського узвозу звинувачують Партію регіонів: це – логічне продовження її політики PDF Друк
Статті - Головна
П'ятниця, 20 квітня 2012 23:53

Третій день поспіль у Києві поширюються найрізноманітніші листівки із закликом прийти на акцію на захист Андріївського узвозу. Оскільки на захист вулиці піднялися всі адекватні кияни, кожне середовище випускає власні агітматеріали, забезпечуючи їх друк і поширення в народний спосіб. Але всі вони закінчуються одним закликом – прийти 21 квітня на акцію по захисту Андріївського.
Одна з таких листівкок, яку масово роздають у вагонах метро, акцентує увагу на тому, що Андріївський узвіз – не прикрий виняток, а лише один з послідовних кроків загарбницької політики нинішньої влади. І наводить перелік деяких з цих кроків:

Детальніше...
 
Російський фільм "Матч" підлягає забороні на території України PDF Друк
Статті - Головна
Середа, 18 квітня 2012 10:32

Одразу кілька громадських організацій скерували звернення до міністра культури України Михайла Кулиняка із вимогою заборонити офіційний показ російського фільму «Матч» на території України.

«Ми глибоко стурбовані новиною про можливість виходу у кінопрокат фільму “Матч” спільного виробництва компаній "Рекун-синема" та "Пронто-фильм", - йдеться у зверненні. - Вважаємо, що сюжет цього продукту грубо перекручує історичні факти та зневажливо показує українців як націю.

Детальніше...
 
Позиція громадськості: український дубляж мусить жити PDF Друк
Статті - Головна
Четвер, 12 квітня 2012 23:21

На організовану Громадянським рухом «Відсіч», ініціативою «Кіно-Переклад», Рухом добровольців «Простір свободи», Громадською організацією «Українська справа», Всеукраїнською громадською організацією «Не будь байдужим!».акцію «Кіна не буде?» прийшли відомі діячі культури (Фагот (гурт «ТНМК»), Фома (гурт «Мандри»), проект «Тельнюк: Сестри», Брати Капранови, Ірена Карпа, театральний режисер Сергій Архіпчук, казкар Сашко Лірник, режисер фільму “Той, хто пройшов крізь вогонь” Михайло Іллєнко, голова правління Спілки кінематографістів України Сергій Тримбач, член-кореспондент Академії мистецтв України Ганна Чміль, яка на посаді заступника держсекретаря Міністерства культури і мистецтв України доклала чимало зусиль, аби в Україні розвинувся власний потужний кінопереклад, актор Євген Нищук (ведучий сцени Помаранчевої революції) та багато інших відомих людей. Були присутні також народні депутати Леся Оробець, Андрій Парубій, Олесь Доній, Андрій Шевченко.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>