Статті
Статті
Податковий терор влади спрямовується на підрив українських цінностей PDF Друк
Статті - Головна
Субота, 07 квітня 2012 00:22

Напад на студію «Ле Доен» – частина спланованої політики нищення українського дубляжу

5 квітня податкова міліція здійснила напад на найбільшу й найсучаснішу в Україні студію кінодубляжу «Ле Доен» (дочірнє підприємство кінопрокатної компанії B&H). Привід, під яким «маски-шоу» напали на студію (буцімто несплата податків, причому не студією, а її партнерами!) – є надуманим. Справжньою метою й головним наслідком рейду є вилучення комп’ютерної та звукозаписувальної техніки, яка використовується для дублювання фільмів.

Детальніше...
 
Не будь рабом! Громадськість вимагає відхилити законопроект 2450 про обмеження мирних зібрань PDF Друк
Статті - Головна
П'ятниця, 06 квітня 2012 23:40

У понеділок, 9 квітня 2012 року, активісти Громадянського руху “Відсіч” під стінами будівлі Комітетів Верховної Ради (вул. Грушевського, 18/2), де проходитиме Погоджувальна рада депутатських фракцій, влаштують акцію проти розгляду скандального законопроекту №2450 “Про порядок організації і проведення мирних заходів”.

Початок заходу о 9.30.

Громадськість проведе дійство, під час якого його учасники закують себе в колодки, що символізуватиме втрату права на протест, на дію, на свободу слова в разі погодження даного проекту закону.

Детальніше...
 
Ксенофобський стереотип, як засіб мислення "кресових лідерів" PDF Друк
Статті - Головна
П'ятниця, 06 квітня 2012 07:42

Ми повинні тішитися тим, що українська та польська молодь у багатьох питаннях знаходить спільну мову, влаштовують спільні акції, походи, фестивалі, флеш-моби, вечори, поїздки тощо. Можемо не переживати, що українсько-польське майбутнє буде затьмарене війнами та ненавистю, як це було у минулому. Цивілізовані нації завжди знаходять точки порозуміння, незважаючи на конфлікти минувшини і, водночас не забуваючи ні жертв, ні героїв своєї історії. Однак, існує когорта людей, які займаються тим, що екстраполюють сутички попередніх епох на стосунки сучасності, застосовуючи примітивні пропагандистські гасла, ідеологічні агітки та «цифри» тоталітарних часів, вживаючи старі імперські терміни (на кшталт «Креси всходні», «Малоросія», «бандформування» ) та, маючи певний вплив у суспільстві, акумулюють ворожість на догоду тим силам, які готові на все задля зіткнення примирених сусідів.

Детальніше...
 
Збій владного конвеєра: Суд закрив справу проти активістки "Відсічі" PDF Друк
Статті - Головна
Четвер, 05 квітня 2012 00:43

Печерський районний суд Києва закрив справу проти активістки Громадянського руху “Відсіч” Катерини Чепури.

Катю звинувачували у організації акції протесту біля Клубу Кабміну 24 січня перед зустріччю прем’єра Миколи Азарова з освітянами. В той день Азаров обговорював зі студентськими активістами і ректорами університетів міністерський законопроект “Про вищу освіту”, який викликав хвилю обурення серед молоді. Чепуру, попри особисте запрошення на цю зустріч, в Клуб не пропустили. Катя довго і голосно сперечалася з охороною, після чого Азаров особисто наказав пропустити дівчину. Для міліції це і стало причиною оголосити Чепуру організатором “протесту”.

Детальніше...
 
Потреба швидкого реагування! Захистимо людину! PDF Друк
Статті - Головна
Четвер, 05 квітня 2012 00:26

З метою захисту фермера – громадського активіста Віктора Чміленка представники громадських організацій з різних областей України 6 квітня 2012 р.  з’їжджаються  в місто Бобринець  Кіровоградської обл.  Місце зустрічі: вул. Шевченка, 101. Наша мета -  не дати засудити невинну людину! Не будь байдужим, приєднуйся!
Додаткова інформація:
Кіровоградського фермера Віктора Чміленка "ПРівєтствуют" терором 37-ого
Государство, ты чё?!
З питань організації – за тел. 0675206272 - Олексій.

 
Необхідно мати побудовану альтернативну систему, або хоча б її прототип PDF Друк
Статті - Головна
Субота, 31 березня 2012 01:11

У нас настільки великі проблеми, що вони плавно переходять у великі можливості.

Наприклад, нам абсолютно не шкода діючої системи державного управління - вона застаріла, роздута, неефективна, а саме головне - люди що мають статус в цій системі, паразитують на суспільстві - використовують ресурси, які мають бути спільними.

Насправді, її не можна реформувати, - її потрібно викинути.

Детальніше...
 
Ярослав Качиньський заявив в Європарламенті, що його брат був убитий в теракті PDF Друк
Статті - Політика
Субота, 31 березня 2012 00:51

Офіційна польська новинна агенція ПАП повідомила про новий розвиток подій навколо вбивства нелегітимним обраним президентом Росії Путіним законного президента Польщі Леха Качиньського і 95 інших представників польської еліти, ворогів Путіна:

«Ярослав Качиньський заявив в середу, що Польща піддається «процесу насильницької анемії» відносно катастрофи  літака в Смоленську, який «все більше і більше виглядає як теракт».

Голова партії «Закон і справедливість» вказав, що ця справа стосується не тільки Польщі.

Детальніше...
 
"Фігвам" для влади замість резервації 2450 PDF Друк
Статті - Головна
Середа, 28 березня 2012 23:43

28 березня на Майдані Незалежності громадськість провела акцію «Резервація 2450» і вимагала зняття з розгляду скандального законопроекту №2450 “Про порядок організації і проведення мирних заходів”.
«Резервація» в центрі Києва, куди символічно помістили «індіанців». Грали там-тами,  «шамани» співали індіанських пісень, шериф з рушницею по-справжньому охороняв резервацію. Таке театралізоване дійство організував Громадянський рух «Відсіч», щоб тим самим продемонструвати можливі наслідки, які очікують українське суспільство в разі прийняття законопроекту про мирні зібрання.
«Ми втратимо права на мирні протести, на можливість висловлювати свої думки на акціях, якщо цей одіозний законопроект буде прийнято. Ми втратимо власну свободу», – каже один з учасників акції Артур Переверзєв.

Детальніше...
 
Влада постгеноцидного суспільства PDF Друк
Статті - Головна
Неділя, 25 березня 2012 23:41

Наша влада є прямим віддзеркаленням постгеноцидного суспільства. Свідченням справедливості такого висновку є те, що, по-перше, ми ту владу на всіх її щаблях самі обираємо і, по-друге, що нас, українців, у нашій країні значна більшість. Навіть на Донбасі та у всіх інших південно-східних регіонах України, окрім Криму, українці становлять більшість населення. А значить, витоки наших вельми специфічних виборчих симпатій нам треба шукати передусім у собі.

Детальніше...
 
Не дай себе загнати в резервацію!!! PDF Друк
Статті - Головна
Неділя, 25 березня 2012 23:22

Вільний громадянине України! Прийди у середу, 28 березня, об 11.00 на Майдан Незалежності, аби не дати депутатам прийняти законопроект №2450, який забирає в нас право на мирний протест!

ВОНИ хочуть обмежити нашу свободу!
ВОНИ хочуть підступно позбавити нас права на мирні зібрання!
ВОНИ хочуть загнати нас у резервацію!

15 березня несподівано на порядку денному Верховної Ради виник на розгляд скандальний законопроект №2450 "Про порядок організації і проведення мирних заходів". Цього питання не було в порядку денному сесійного тижня, все було зроблено раптово, аби ми з вами не встигли зреагувати!

Детальніше...
 
Адміністрація Привокзального ринку намагається відбілити свою незаконну діяльність (відео) PDF Друк
Статті - Головна
Субота, 24 березня 2012 14:20

Як відомо, на львівському ринку «Привокзальний» впродовж року триває безстроковий протест підприємців. Головна вимога акції – повернути підприємцям збудовані за їхні кошти торгові павільйони, які із застосуванням шахрайських оборудок приватизувала адміністрація ринку (ТзОВ «Привокзальний ринок»).

Замість того, щоб вже підійти до якогось логічного завершення конфлікту, починаючи з лютого 2012 року, ситуація вкрай загострилася.  Адміністрація ринку, маючи за мету недопустити  викриття своїх антизаконних дій,  до арсеналу старих методів «роботи» - обіцянок і залякувань, додала нові – відверті репресії підприємців та «інформаційну активність».

Детальніше...
 
Законопроект про мирні зібрання № 2450 може стати інструментом для їх заборони PDF Друк
Статті - Головна
Субота, 24 березня 2012 14:01

Про це на вуличному брифінгу заявили активісти Громадянського руху «Відсіч», влаштувавши на пл. Ринок символічну візуалізацію можливих наслідків, якщо законопроект №2450 буде прийнятий у Верховній Раді.
Законопроект потрактовано, як клітку, в середині якої можуть опинитись ті, хто хотів організувати протест. В ув’язнених там людей були заклеєні руки та роти скотчем із написом 2450. Вони слугували прикладом, як пересічна людина може опинитись в ситуації, коли при спробі захистити свої права мирною вуличною акцією, вона зіткнеться з рядом заборон, які унеможливлять протест.
«Закон, який дає додаткові можливості владі для заборони протесту і накладає обмеження на ініціаторів вуличних акцій, може стати частим інструментом в її руках проти громадського впливу і є по своїй суті антидемократичним» – наголосила одна з учасниць акції Ірина Чулівська.

Детальніше...
 
Круглий стіл: Що буде з українською вищою освітою завтра? PDF Друк
Статті - Головна
Субота, 24 березня 2012 12:46

Який її сучасний стан? Які проблеми заважають розвитку українського людського капіталу? Який закон потрібен Україні, коли їх лише у Верховній Раді вже зареєстровано три, а ще один, розроблений створеною за дорученням Прем’єр-міністра робочою групою, знаходиться на розгляді в Кабіменті Міністрів України?

Детальніше...
 
Що переможе на ринку "Привокзальний": корупція чи Закон? PDF Друк
Статті - Головна
Середа, 21 березня 2012 20:55

В четвер, 22 березня з 9.30 почнеться одна з безлічі акцій безстрокового протесту підприємців ринку "Привокзальний" - пікетування сесії Львівської міської ради.
"Допоки корупційні схеми замінятимуть Закони України?", - задають питання підприємці "Привокзального".

Детальніше...
 
Вулична прес-конференція: законопроект «Про мирні зібрання», — інструмент для їх заборони? (Львів) PDF Друк
Статті - Головна
Вівторок, 20 березня 2012 11:56

У середу, 21 березня, об 11:00 на пл. Ринок біля фонтана Адоніса відбудеться театралізована прес-конференція на тему «Як українцям хочуть заборонити право на протест. Небезпеки законопроекту №2450 “Про мирні зібрання” знову актуальні».

Активісти руху «Відсіч» продемонструють, що може статися з кожним громадянином, який захоче вдатись до вуличного протесту, у разі прийняття цього закону. Протест проти незаконної забудови, невдоволення підвищенням комунальних тарифів чи навіть марш у вишиванках на День Незалежності – згідно з законопроектом №2450 фактично будь-яке мирне зібрання можна буде заборонити, якщо цього захоче влада.

Детальніше...
 
Українців з великих екранів запевняють, що російська агресія - це шляхетно і правильно? PDF Друк
Статті - Головна
Неділя, 18 березня 2012 03:13

Попри серію скандалів в український прокат виходить російський фільм "Август. Восьмого", від показу якого відмовилися вже кілька країн. Автори цього "художнього твору" лицемірно запевняють, що фільм - про кохання. А разом з тим демонструють нам не більше, ніж російську версію війни у Грузії у 2008 році.

З цього фільму випливає кілька абсурдних "істин". Зокрема, що Південна Осетія - не територія Грузії, хоча і світ, і навіть сама Росія офіційно визнають Грузію у кордонах, що включають Південну Осетію. Що російські війська займалися виключно порятунком цивільних осіб. Що Президент Росії оголосив "примус до миру" через те, що грузини (які зображені майже всі в терористичних масках) вбивали мирне населення. І головне - що Грузія виступає агресором. Іншими словам, що Росія - молодець, а вторгнення на суверенну територію іншої держави під приводами, брехливість яких є очевидною і 4 роки потому - це шляхетно і правильно.

Детальніше...
 
Як треба битись за Вітчизну PDF Друк
Статті - Головна
Неділя, 18 березня 2012 01:44

(замість рецензії)

«1920. Битва Варшавська». Так називається фільм відомого польського кінорежисера Єжи Гофмана, в якому відображені реальні події радянсько-польської війни 1920 р. і наступу Червоної армії на Замостя та Варшаву влітку того ж року. Багато подій фільму є дотичними до нашої історії, тому дивує те, що ні українські кінотеатри, ні телекомпанії не вважали за потрібне продемонструвати цей фільм у нас, на відміну від пропагандистськи-односторонніх стрічок «Август Восьмого», «Мы из будущего» чи серіалу про сталінську службу «СМЕРШ». Залишається домашнє кіно.

Однак, насамперед, давайте подивимося на історичне тло описаних у фільмі подій.

Детальніше...
 
Коли дівчину ґвалтують – Миколаїв виходить на площі, коли влада ґвалтує народ, то… PDF Друк
Статті - Головна
П'ятниця, 16 березня 2012 23:40

Коли почалась Помаранчева революція я ще був студентом.  Звичайно, я тоді не міг усвідомлювати історичності того моменту не лише в українській історії, але й в історії світу. Тоді я, як і багато інших, не розумів, а значна части не розуміє й досі: люди вийшли щоб сказати правду…

До і після Помаранчевого було багато інших майданів і, очевидно, що ще будуть.  Це і «Революція на граніті» і «Україна без Кучми», Податковий, Афганський, Чорнобильський та інші менш відомі майдани.

Детальніше...
 
Згідно з владним законопроектом №2450 студенти, підприємці, шахтарі, афганці більше не зможуть результативно протестувати PDF Друк
Статті - Політика
П'ятниця, 16 березня 2012 23:05

Акція протесту проти законопроекту №2450 про порядок [заборони] мирних зібрань.

15 березня громадянські активісти (зокрема – рух “Відсіч”) провели експрес-акцію протесту щодо несподівано виявлених намірів Верхоради протягти скандальний законопроект №2450 (більше про це – тут і тут). Кінець кінцем, законопроект було відправлено на повторне читання з такими словами Литвина (зі стенограми):

Детальніше...
 
Привокзальний ринок – у комунальну власність! PDF Друк
Статті - Головна
П'ятниця, 16 березня 2012 22:34

Триває гостре протистояння між адміністрацією і підприємцями.

Один із найбільш популярних львівських ринків – «Привокзальний» - уже майже рік лихоманить. Триває «холодна війна» між підприємцями і адміністрацією. Створена вільна профспілка бореться проти свавілля адміністрації, котра, на думку підприємців, незаконно, обманним шляхом, приватизувала торгові павільйони, які підприємці збудували власним коштом.

«Протест виник у травні 2011 року, - розповідає громадський активіст, учасник Громадянського руху «Відсіч» Маркіян Гудз. - 6 травня відбулася перша акція - страйк. Підприємці, не­зважаючи на залякування з боку адміністрації ринку, спромоглися на організований протест».

Детальніше...
 
Цинізм влади не пройде безкарно PDF Друк
Статті - Головна
П'ятниця, 16 березня 2012 22:14

І все ж таки регіонали “кинуть” громадськість та академічну спільноту? А може і свого голову.

Сьогодні в Адміністрації Президента України відбувся розгляд трьох зареєстрованих у Верховній Раді законопроектів про вищу освіту, для чого в Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України запросили висновки щодо законопроектів Табачника (поданий від Кабінету Міністрів України), Оробець-Яценюка та Мірошніченка.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>